Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogzománc erősítés?

Fogzománc erősítés?

Figyelt kérdés
Tudtok valami szájvizet,krémet,akármit ami erősítené a fogzománcot és segítene a saverózió ellen?Akármi savasabb gyümölcs vagy cukros dologtól fája fogam, egy almát egy meggyet nem tudok úgy megenni,hogy ne érezném,hogy fája fogam!

2012. jún. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmex gél, de csak hetente egyszer szabad vele megmosni a fogad.
2012. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Elmexnek van ilyen szájvize is.evés előtt öblögess vele,valamennyit ér,én azt tapasztaltam.Mondjuk nem akarlak elkeseríteni,de nekem nem egy fogorvos mondta(olyan helyen dolgozom),hogy ezeknek a fogzománcvisszaépítő-védő kencéknek a hatásossága főleg a hit erején múlik....

Legjobb lenne,ha nem ennél savas gyümölcsöket,tudom szinte az összes savas,és kell a gyümölcs,de én is pl.már csak zöldségeket,olajosmagvakat,gyümölcsből banánt eszem,így azért be lehet vinni nagyjából a szükséges vitamint.

2012. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gél?És azt hol vehetem és mennyiért?Gondoltam,hogy nem sokat lehet ezzel tenni,max csak óvni a fogamat,de nagyon rossz,hogy nem bírok rendesen enni gyümölcsöt...nem akarom,hogy tönkre menjenek:S
2012. jún. 30. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
A Sensodyne Pronemel fogkrém is megfelel ennek a célnak, a túlzott savas ételek, és italok kedvezőtlen feltételeit kompenzálja. Pakolásként is teheted a fogaidra.
2012. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy: DENTOREPARATOR 2. tabletta.
2012. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,de már elég sok fogkrémet használtam és egyedül a sensodyne rapid volt az ami használt úgymond,de az is csak kis ideig hat,naponta többször is azt kéne használnom:/
2012. júl. 1. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Második, hol dolgozol?

Mert az Elmex mögött komoly klinikai, kísérletek, tanulmányok vannak, hogy igenis hatásos.

2012. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én Meridolt használok,de Németországban szoktam venni és nem tudom,hogy itt lehet-e kapni.de az nagyon jó
2012. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!