Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért olyan büdös a szäm...

Miért olyan büdös a szäm mintha belekakiltak volna?

Figyelt kérdés
megälläs nélkül non stop.hiäba a régo a fogmosäs...kinyitom a szäm,és ärad a büz...segitsetek-
2008. máj. 1. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

bármi meglepő a szájszagnak jellemzően nem sok köze van a szájhoz.

Leginkább a torok és a gyomor adja.

Gargarizálj, mint anno a tvmaci, már az is sokat segíthet (nem kell hozzá venni semmit, csak fogmosásnál ne köbd ki a habot, hanem vegyél a szádba némi vizet és azzal, meg a habbal. ki kell tapasztalni, hogy mennyi víz és hab kell, elsőre valószínűleg ki fog habzani a szádon, erre készülj), ha nem ez volt a hunyó, akkor valami emésztési gond lehet, azzal el kellene menni orvoshoz.

2008. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyam kiskoromban vitt el a dokihoz, hogy mi van velem, miert buzlik a szam?

A valasz: nyitott gyomorszaj.

Azota tudom, hogy akkor buzlok, ha ideges vagyok mert akkor valamiert "kinyilik" (???!!!!).

Szerencsere mar nagyon ritkan fordul velem elo.

2008. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A szád cukorbetegség miatt is lehet büdös vagy azért,mert a fogaid rosszak!!
2008. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%
Mindenképp menj el a háziorvosodhoz! A szájszag elsődleges okozója általában a gyomor, de ha az nem, akkor a fogadiddal lehet gond. Ne aggódj, és minél előbb keress fel orvost:)
2008. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyomrom miatt büdös időnként. Menj orvoshoz, ő tud biztosat is mondani, látatlanban nem tudnak segíteni az emberek ;)
2008. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan elfelejtik,hogy a fogkő is okoz ilyen kellemetlen tünetet.Inkább fogorvoshoz menj először és nézesd meg a fogaidat,mert lehet te nem is látod közben meg fogköves vagy.Ha régen ilyen akkor kell háziorvoshoz menni aki majd tovább küldd ,mert lehet tényleg a gyomorszájjal van kapcsolatban a problémád.Egy fogtechnikus...
2008. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Használj rendszeresen fogselymet. Kihozza a fogaid közüli résekböl azokat a kis büdös rothadó ételmaradékokat, amiket a fogkefe sörtéi nem képesek elérni.


Az étkezések után pedig használj xilites rágót, mert a nyírfacukor nem engedi a szádban lévö baktériumokat szaporodni.

2008. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!