Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől vannak kis csomók a...

Mitől vannak kis csomók a szájüregben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Észrevettem, hogy a számban belül körülbelül a szemfogaim között fölül és alul a bőr alatt vannak pici csomók.


Ezeket a nyelvemmel lehet érezni, hogy ott enyhén "dombosabb" a bőr felülete mint pl. oldalt, ahol tök sima, illetve kézzel ki lehet őket tapogatni.


Ezek nem fájnak, nincs rendhagyó színük sem... csak úgy vannak, de mitől lehetnek?


Lehetséges, hogy mikor gondolkodok akkor a fogaimmal babrálom és ezért keményedett be, vagy valami komolyabb a probléma?


Köszi előre is.



2012. júl. 13. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Mert most nagyon megijedtem, hogy beírtam a google-be... mindenféle cisztával meg rákkal ijesztgetnek.


Ti nem éreztek hasonlót a nyelvetekkel? :S

2012. júl. 13. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:

nyugodj meg mindennapos kaphattál valami fertőzést talán mosatlan gyümölcs vagy pohár stb. pár nap alatt lemegy inkább ne olvasgass :D

kis afta lehet majd eltűnik!

szájvíz segíthet nagyon jó még ha zöld teával öblögetsz nekem sokat segít!

2012. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De az afta az nem ilyen kis fehér seb, mintha kiharaptam volna?


Nekem semmilyen látható jele sincs... csak tapintható.

Az a baj, hogy nem tudom mióta vannak meg ezek a kis csomók. Eddig nem fordítottam rájuk nagy figyelmet, de kb 1 hete biztos meg vannak, ha nem régebb óta.

2012. júl. 13. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor menj el orvoshoz nézesd meg felír valami lötyit biztos és elmúlik menj el csakhogy megnyugodj de szerintem el fog múlni mindennapos...persze látatlanban én sem tudom de néha nekem is van...egy kis alkohol fertőtleníti:)
2012. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bízva, hogy elmúlik várok egy-két hetet... és ha nem akkor elmegyek dokihoz.


remélem elmúlik :S

2012. júl. 14. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!