Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzónál ez normális?

Fogszabályzónál ez normális?

Figyelt kérdés

Nemrég rakták fel a felső ívet(alsóra még várni kell), és két hibát tapasztaltam:

-a drót hátrafelé kicsit kilóg, irritálja a nyelvem.

-a hátsó fogamra helyezett fém tartó lefelé lelóg a fogamról. Amikor zárom a szám, pont az alatta lévő fog közepébe nyomódik bele. Emiatt képtelen vagyok rágni, szinte a teljes fogsotom záródását meggátolja. Ha véletlenül mégis ráharapok, eléggé fáj.


Ezeket tudja javítani a fogorvos ?


2012. júl. 17. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhogy tudja, kell is neki javítani, mert ha nem teszi, akkor úgyis le fogod harapni. A kiálló drótokat meg kell szoknod, abból mindig lesz 1-2, de ha ügyes vagy akkor otthon elhajtod őket úgy hogy kevésbe bökjenek. Lesz olyan hogy lejön egyik másik a fogadtól. Ez normális.
2012. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kiálló drótokat sem kell elviselni. Szólsz a fogorvosnak és ő vág le belőle. Mikor felrakták , akkor nekem iszonyatosan kiállt a drót, olyan hegek lettek a számban , amik még mindig ott vannak két év távlatából, és kiderült , hogy az orvos elfelejtettem levágni a drótot. Ne tűrj neki , menj orvoshoz minél hamarabb.
2012. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A drótokat levágta, de így is beleakadnak az ínyembe. Ha szólok neki akkor még kisebbre tudja vágni ?
2012. júl. 20. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
egy kérdést megér mindenképp
2012. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!