Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtétnél (egyált...

Bölcsességfog műtétnél (egyáltalán nem nőtt ki, alsó) az érzéstelenítő végig hat? (az injekció fáj? Hányat adnak? ) Akinek van friss élménye, kérem írja le, köszönöm. Eléggé rettegek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem jött ki, akkor 17 éves voltam, eléggé be voltam parázva én is + sztk-ban voltam:)

nekem egyet adott, de az is eléggé lezsibbasztott, a szuri kicsit fájt (csak mert nem adott előtte semmit h ne fájjon.. ez az sztk) de amúgy egyáltalán nem fájt, max furcsa volt, hogy ott kalapált meg vésett a fejemben, de amúőgy ne aggódj ez csak zavarni fog, fájni nem

2009. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem nem bölcsesség fog, de volt egy héátsó fogam ami teljesen rossz volt, csak az oldalsó része volt már meg, na és nekem ezt húzták. én 3 szurit kaptam :D azaz egyet, de 3 helyre. sztem tök poén volt ahogy kalapálta a fogam, meg vésett, meg ütötte-verte, kapirgálta, és én ebből semmit sem éreztem :D poén volt így ülni és figyelni.

a szuri kicsit fájt, kicsit bekönnyeztem tőle :D de utána minden OK volt.

rettegni semmi okod, én élveztem :D

2009. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat=) oké,csak amikor anyajegyemet metszették ki (kicsi,max fél centist),akkoris kb 4-5helyre kaptam egy nagyon vastag tűvel ami nagyon rossz élmény volt,tűfóbiás vagyok. most mi lesz ha a számba kapom tejoeg xd utána levő napoktól tartok még, h feldagad az arcom,felszakad a seb,fáj,stb.

továbbra is várom persze a friss élményeket=)

2009. júl. 16. 02:39
 4/8 anonim ***** válasza:
nemdagad fel, nekemsem dagadt fel. és a seb sem szakad fel, hanem szépen összeforr. a fájdalom utána, mikor elmúlijk az érzéstelenítő hatása, kicsit érezhető, nem annyira kellemes, de kibírható. én redbullt vedeltem amitől jobb lett, de utána mégjobban fájt :D
2009. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nekem nem dagadt fel, viszont a sebet ne piszkáld egy pár napig. őszinte leszek amikor elmúlt az érzéstelenítő azt hittem beszarok a fájdalomtól, de ez csak azon a napon volt. utána pár napig fájt, de az még nekem sem kottyant meg:D szóval nyugi

2009. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez volt, egyáltalán nem nőtt ki, még csak át sem szakította az ínyem a fog.Egy injekciót kaptam de én is több helyre, asszem 3ra. Nekem egy órát küzdött vele a fogorvos, fúrt-faragott-kalapált, pedig jó nagydarab pasi volt:) Ez kicsit fura volt, de egyáltalán nem fájt, inkább az állkapcsomra hittem hogy lassan letörik(alul volt a fog)! Utána pedig összevarrta az ínyemet! Egyáltalán nem fájt,örültem hogy túl vagyok rajta!

De nem akarlak elkeseríteni, de nekem utána elég durván bedagadt, egy hétig szinte nem bírtam 1 centinél nagyobbra nyitni a szám! Fájt is eléggé!

Bár lehet én voltam a hibás, mert még amikor hatott az érzéstelenítő, egy órát telefonáltam kb. amit végig beszéltem! Lehet akkor kellett volna pihentetnem! Ugyhogy szerintem közvetlen utána vigyázz rá nagyon!! Ne erőltesd túl, és amint kijössz a dokitól nyelj le vmi fájdalomcsillapítót, legalábbis nekem akkor ezt kellett csinálnom! Kitartást!

A tűtől pedig abszolút ne félj, mivel nem is nagyon fogod látni, és egy pillanat az egész!!:-)

2009. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és a legjobb rá sztem ha beszerzel jeget! Csak óvatosan vele, amíg hat az érzéstelenítő ne használd!!!
2009. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,már túlestem a dolgon kb 8órája=))

az injekciói nagyon rossz volt, de kb 10-15perc alatt megvolt összvissz a dolog. most nemtudok épp aludni a rengeteg nyál+vér kombó miatt:D

2009. júl. 17. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!