Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van Budapesten vagy Pest...

Van Budapesten vagy Pest megyében olyan fogászat (magán klinika) ahol van részletfizetési lehetőség?

Figyelt kérdés
Elég sok fogamat kellene rendbe tetetnem,ezért nem lesz olcsó,ezért érdeklődnék hogy tud e valaki nekem ajánlani olyat ahol lehet részletfizetést kérni,illetve tapasztalatokat is szívesen elolvasnék,Rettegek a fogászattól így jó lenne valami normális dokit találni.
2012. aug. 1. 15:18
 1/1 anonim válasza:

Szia! èn tudok egy nagyon jó fogorvost, Újpesten rendel és én már több éve járok hozzá. Az ára is jó.

Bátran merem ajánlani mert én is rettegek a fogászattól, de nála nincs rá okom. :) A részletfizetésben nem vagyok biztos. A neve Dr.Hammersberg Vera Tel. 061-369 78 71

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!