Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogak közötti rés?

Fogak közötti rés?

Figyelt kérdés
Május óta hordok fogszabályzót és nemrég vettem észre hogy az első két fogam között sokkal nagyon a rés mint eddig. Ez normális? Mit lehet vele csinálni?

2012. aug. 5. 18:33
1 2
 1/13 Zsuchan válasza:
húztak ki fogat a szabályozáshoz?
2012. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen most csak fölül van a fogszabályozó és a 4es fogat kell kihúzni de eddig csak kettőt fölül.. A másik meg az h ráadásul az utolsó fogamra jobb és bal oldalt nem is raktak brekettet.
2012. aug. 5. 18:54
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is voltak közben ilyen időszakok, amikor egész nagy hézag volt, de már minden helyreállt, a fogszabit is leszedték:)
2012. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És neked húztak ki fogat?
2012. aug. 6. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
nem húztak, viszont az hozzátartozik a történethez, h nekem előtte 6 évig volt éjszakaim, ami nagyon sokat segített, csak nem hordtam rendszeresen, meg a harapásom valahogy nem stimmelt, kicsit arrébb volt az alsó, mint a felső fogsor, ezért lett rögzített. Azt 17 évesen hordtam egy évet, és most 2. hónapja már csak éjszakaim van, ami teljesen más, mint amilyenek előtte voltak 6 évig, ez csak azért kell, h nehogy visszamásszanak a fogak:)
2012. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem fölül csak 12 fogam van mert kettőt kihúztak de el nem tudom képzelni h a nágyes fogaim (amit kihúztak)helyére hogy fog igazodni a többi mert még mindig látszik az üresség és az első két fogam között is van rés. Nekem kevésnek tűnik a 12 fog ahhoz h normálisan helyreálljanak a fogaim úgy h nem lesz közötte rés..
2012. aug. 7. 22:13
 7/13 A kérdező kommentje:
*négyes
2012. aug. 7. 22:13
 8/13 anonim válasza:

nekem is ugyan így volt a fogaimmal mint neked, kihuztak felül kettőt, és utána réses volt elől is a fogam. én csak éjszakai fogszabit kaptam, és nem is álltak szép sorba a fogaim, oldalt még mindig vannak rések. ezért most állandót akarok feltetetni.

Szerintem rendbe fognak jönni a fogaid, és szépek lesznek.

tudsz esetleg képet felrakni a résről?

2012. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok! Velem is ugyanez van, csak nekem nem húztak ki egy fogamat sem a fogszabályzó felrakás előtt. Nagyon aggódom, mert nagyobb a rés a két első fogam közt, mint eredetileg
2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen én is emiatt aggódom mert nekem is nagyobb mint volt és nem tudom h lesz olyan h nem lesz rés a két fogam között hiszem a fogszabályzó miatt lett ilyen..
2012. aug. 10. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!