Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfoggal járó fájdalma...

Bölcsességfoggal járó fájdalmak? Kinél mi volt?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak vele? Nekem a bal alsó szépen kinőtt, nem járt nagy fájdalommal. De most jön a jobb alsó, és úgy vettem észre, hogy mintha kifelé akarna nőni.. nyomja az állkapcsom. Ezt különösen ásításnál érzem. Doki holnap, bár gondolom előbb elküld röntgenre..

Másnak is volt ez a panasza? Ha igen, írjon róla bővebben. :)


2012. aug. 27. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egyszerre jött mind a 4... Viszonylag sima ügy volt, kicsit szúró fájdalommal meg néha szájzárral. [Nem brutális szájzárral nyilván, pl. almát nem tudtam enni és kicsit kényelmetlen volt.]
2012. aug. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fekve nőtt, nedurrant a nyirokcsomóm, az antibiotikumtól kegyetlen allergiás rekacióm lett, majd egy órás műtét után majd egy hétig ülve bírtam csak aludni a fájdalomtól, utána bő egy hónap szájzár, aminek hála megzazultak az izületek és rendszeresen kiakad az állkapcsom ha túl nagyra nyitom, fáj magamnak visszatenni. Király, mi?
2012. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aww :C akkor megszenvedtél vele..

Holnap megyek vele röntgenre.. az többet mutat. Kíváncsi vagyok..

Végülis annyira nem lenne vészes, ha előrébb tudná nyomni az előtte lévő fogat, mert hely az lenne neki bőven.. mert onnan húztak egy fogam..

2012. aug. 28. 01:02
 4/4 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok, tudom, korai, de már most nő mind a 4 bölcsességfogam - ez valószínűleg azért lehet, mert anyukámnak is kinőttek már korán. Nekem enyhe szúró fájdalommal jár, ami eléggé idegesítő tud lenni.
2012. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!