Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet nagyon gyorsan...

Hogy lehet nagyon gyorsan eltűntetni a szájszéli berepedest ill. sebet?

Figyelt kérdés

Valamitől mostanában mindig kireped mindkét oldalon a szám széle ès nagyon zavaró,fáj is meg nem is néz ki olyan jól. Mitől lehet?

1nap alatt ellehet tűntetni a sebet? Az segit ha nyálazom?


2012. aug. 29. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminhiány. Vegyél gyógyszertárban sokféle vitaminból összeállított gyógyszert, ha nem is egy nap alatt, de gyorsan rendbejön.
2012. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Labello segíthet, vagy a nem márkás szőlőzsírok is jók rá, kiszáradt a szád, ennyi :)

Fogyassz több folyadékot, akkor eleve kisebb eséllyel szárad ki a bőröd bárhol is.

2012. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a nyálazá az segíthet pl addig míg nincs labello? segíti a gyógyulást?
2012. aug. 29. 15:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: ha nekem nem hiszel, keress rá a "szájzug berepedés" kifejezésre. Szőlőzsír és hasonlók csak némi tüneti javulást adnak, de az alapbajt csak komplex vitaminkészítménnyel tudod kezelni.
2012. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget
2012. aug. 29. 17:36
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Semmiféle vitaminkomplexum nem szükséges. Több, mint 1 évig küzdöttem hasonló problémával, állandóan jártam a gyógyszertárakat, a létező összes kenőcsöt kipróbáltam, még fogorvosnál is jártam, még az ásványvizemet is lecseréltem, mert hogy a túl sok kalcium is okozhatja ezt. Végül elmentem bőrgyógyászhoz, felírt egy kb. 500 forintos tégelyes kenőcsöt, amitől 1 nap alatt elmúlt, végleg. Szóval menj el bőrgyógyászhoz, ha megtalálom a kenőcsöt leírom majd a nevét.
2012. aug. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

KÖRÖMVIRÁG KRÉM kell neked.


Rossmannban, Dm-ben lehet kapni nagy tégelyes, narancssárga címkés körömvirág krémet (a kicsi nem jó fajta, a nagyot keresd) Van 5-600 forintos és 1000 forintos is, mindkettő ugyanolyan jó. Gyógyszertárban is keresheted, de nemtom ott mennyi (mondd, hogy neked a zsíros verzió kell, az a jó!) Csodaszer, sok mindenre jó!


Nekem 1-2 nap alatt rendbe tette a szájszéli repedéseket!


Télen, ha kireped a kezem (kicsípte a szél), este bekenem és reggelre már nem fáj és sokkal szebb.


Napégésre is remek, elmulasztja az égető érzést.


Bármilyen sebre kenve serkenti a gyógyulást (horzsolás, kis vágás - nyilván nem nyílt törésekre kell kenni :D).


Vegyél egy nagy tégellyel, nagyon sokáig elég és tényleg használ. Nálunk mindig van itthon.

2012. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. szept. 1. 11:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálam az használ, ha svédcseppel lefertőtlenítem, utána Bepantennel bekenem, naponta többször. A lényeg, hogy ne legyen nedves, mert akkor nehezen gyógyul.
2017. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
40%
Canesten kenöcsöt ajánlott erre a problémára a háziorvosom. Mert ez egy bakteriális fertőzés.
2018. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!