Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cataflamot hány napig szedhete...

Cataflamot hány napig szedhetek? Fáj a fogam tömés után, már egy hete.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy el kell mennem orvoshoz, de már vissza se tudok menni ahhoz a dokihoz, aki csinálta, Pesten meg nem voltam még soha fogászaton. Félek, hogy gyökérkezelés lesz a vége a dolognak. 8 napja szedek Cataflamot, napi egyet. Szedhetem még, ha fáj, vagy már inkább ne?

2012. szept. 14. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Valóban el kell menned a fogászatra, mert lehet, hogy nem tisztították ki rendesen a fogadat.

Elvileg rajta kell legyen a betegtájékoztatón, hogy szedhető. Korházban napi 3x szoktuk adni, akár 1 héten át is. Ajánlom a feloldható formáját (V-50), mert gyomorkímélőbb, mivel hamar felszívódik.

Próbáld ki a Demalgont, v. Demalgorynt, bár nem tudom vénykötelesek-e. Ezek kifejezetten fogfájásra vannak.

Esetleg tehetsz meleget is az arcodra!

2012. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a fájdalomcsillapítás nem megoldás, amíg nem csinálják meg rendesen a fogad, addig fájni fog és a végtelenségig semmilyen fájdalomcsillapítót nem jó szedni. Amint tudsz, keresd fel az orvosod vagy ügyeletes fogorvost, hogy megcsinálják a fogad, azzal elmúljon a fájdalom is. Minél tovább halogatod, annál tovább romlik és sajnos annál nagyobb az esély a nagyobb beavatkozásra. Gyökérkezelés sem fájdalmas (nekem már csináltak), persze sok múlik az orvoson...
2012. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen erős fájdalmaid vannak akkor valószínű, hogy gyökérkezelés lesz belőle, főleg ha még halogatod tovább és tovább!
2012. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne gyógyszert szedj, hanem menj vissza a dokihoz mihamarabb
2013. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a gyógyszerekhez adnak leírást is, érdemes azt megnézni, online is elérhető:


[link]

2013. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!