Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pécsen jó magán fogorvos, aki...

Pécsen jó magán fogorvos, aki elfogadja a patika kártyát?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen, mennyibe kerül maga az első vizsgálat és utána egy-egy fog? Légyszi írjátok le tapasztalataitokat. Köszi előre is. :)

2012. szept. 23. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Pálinkás Tünde

[link]


Hozzá járok, de a fia is ott dolgozik, lehet, hogy hozzá kerülnél. Anyukám a fiához jár.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, alapos, rendes, mindig tele van a rendelő.

Kedvezményt is kaptam, mivel minden fogam rossz szinte, államiban persze azt mondták semmi bajuk.

Az első alkalom nem kerül külön pénzbe, megmondod melyik foggal kezdje és megcsinálja.

Az ár attól függ, hogy mit kell csinálni a foggal. Sima tömés 10-es, fehér töméssel, érzéstelenítéssel, mert államiban ez se jár mindig.

Gyógyszeres ideiglenes tömés 12.000.

Bölcsességfog db-ja 25.000, de nekem 2őt kivett 30.000ért.

Gyökérkezelés kb 22.000 a töméssel együtt.

2012. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még valami, panorámaröntgen kellhet az elején, az 6.000Ft volt.
2012. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a fiához járok, nagyon profi doki. Szájsebész is. A tömés 10 ezer volt mindennel együtt. A barátnőm egy másik közeli fogorvoshoz jár ahol igaz hogy a weblapon feltüntetett ár kevesebb volt, végül azonban többet fizetett.
2012. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!