Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért ilyen drágák a fogászati...

Miért ilyen drágák a fogászati kezelések?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon durva árak vannak a magánrendelőkben. Halottam olyat hogy 1 bölcsességfog kihúzása,20-30ezer ft.
2009. aug. 4. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
rendelő válogatja, vannak olcsóbbak vannak drágábbak
2009. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na igen, ez egy nagyon jó kérdés! De azért a bölcsességfog kihúzása ha vésni kell az azért elég nagy meló. Én pl soknak tartom, ha egy fogamat tömnek + gyökérkezelnek az 30 000 Ft, dehát ez van... Még mindig így is Mo.-n a legolcsóbb és a legjobb a fogászat(persze nem a bérekhez viszonyítva)
2009. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy itt a legolcsóbb,de ha belegondolunk hogy sokan létminimumot keresnek. 2-3fogra rámegy 1havi fizetés.
2009. aug. 4. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: ne magánrendelőbe menj! Nem igaz az, hogy az SZTK-ben szarul dolgoznak. Jó, lelkiismeretes doki ott is van.
2009. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én dokimnak van magánrendelője és SZTK-s is szal oda járok. Ő pl. húzásokat inygen csinálja, eg töméseket, ha oda tartozok, szal ahhoz a rendelőhöz. A másik: azért ilyne drágák, mert egy pici tömőanyag, szal egy kis üveg kb. 40-50.000 ft. És ez csak a tömőanyag, és nem csak ezt használja a doki. Nyilván neki is meg kell ezeket vennie, ha magánrendelője van és ugye kell hogy legyne egy kis haszna is, ha már dolgozik, mert ha belegondolsz, nem 2 percig ülsz a székben. Én volt hogy egy órát ültem ott...

A foghúzás más, azt én sem értem, miért kerül többezerbe. De ne magándokihoz menj és úgy meg jól jársz.

2009. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!