Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Véleményeket kérek a fogfehérí...

Véleményeket kérek a fogfehérítésről!? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
A fogdoki azt mondta hogy a fehérítés után érzékenyek lesznek a fogak és fájni is fognak??? Kinek milyen tapasztalata van erről vagy mit gondol a dologról ??!!
2009. aug. 6. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem tudom, hogy fájnak-e, de sok helyen mondják , hogy nem olyan jó a fogfehérítés , mert roncsolja a zománcot. Ha téged és a környezetedet nem zavarja a fogad színe, akkor szerintem hagyd úgy
2009. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelmedbe szeretném ajánlani a SZÓDABIKARBÓNÁT.. nekem szép fehérek tőle a fogaim, hetente mosd meg vele 2szer a fogad :) olcsó és általában be szokott jönni.Én nagyon igényes vagyok a fogaimra, akartam fogfehérítést de ez bevált, hát akkor inkább ezt használom. De arra üyelj hogy ne nagyon nyeld le, mert hányingert kapsz tőle!


17/L

2009. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak akkor fehérittess, ha nagyon sárgák a fogaid.

Egyébként nyugtasson az,hogy a természetesen de enyhén csontszinű - sárgás fogak nagy százalékban "minőségibb" fogak.

A második válaszolónak pedig bármi rosszindulat nélkül üzenném, hogy sürgősen hagyja abba ezt a heti 2 alkalmas szódabikarbónás fogmosást, mert többet árt mint használ.

1, szétcseszi a fogzománcot, de kőkeményen ám

2, az érdes felületre jobban tapadnak az elszineződést okozó anyagok

Egyébként tényleg hatásos,nem hülyeség, de én 1-3 havonta javaslom inkább. De akkor 3x egymás után átsikálhatjuk vele a fogainkat.

Egyébként tudtommal a szódabikarbónát hányinger csillapitásra is használják..de akkor hogy is van ez?:D

2009. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírtam az előbb amit másnak is, szal neked is leírom... én elég sűrűn járok fogdokihoz ( mániám, ellenőrzés csak..)

Nekem mindig doki fehéríti. 25ezerbe kerül. Leveszi a mintát, kapok utána egy sínt, amit éjjel kell a fogakra helyezni , abba beleönteni amit a doki adott folyadékot. Ezt egy hétig kell használni, és látványosan fehéríti a fogakat. Én évente 1x-2x megcsinálom. Hozzáteszem, itt a sablon ami drága, tehát először kell 20-25 ezret kiadni érte ( de dokitól függ, ki mennyit kér érte. Azt a sablont a köv. fehérítésénél is használhatod, tehát akkor már csak a gélt kell megvenni, tehát a 2. fehérítésed már lényegesen olcsóbb, kb. 5000 körül lesz. Lehet kapni ám neten is , meg áruházakban is ilyen sablonos cuccot, de ne vegyél, mert nem igazán éri meg. Mondta a doki is, hogy ott ész nélkül megvezsk ,használják orvosi felügyelet nélkül, és csak tönkreteszi idővel a fogakat. Nah, meg az sem olcsóbb. Kérdezz rá a dokidtól, de én ezt a módszert ajánlom, és max. 25.000. Nekem pl. 20ért csinálta az elsőt, de van aki picivel többet kér.

Van a lézeres is, de dokim azt ne ajánlja, mert:

1. nagyon drága, 80-100.000

2. ha van tömésed, azt nem fehéríti úgy, szal előfordul, hoyg azt még ki kell cserélni utána.

3. fehérít nagyon jól, de hamar visszaszíneződik a fog tőle

4. károsítja nagyon a fogakat.

Még vmi: igen, a szódabikarbóna fehérít, de évekkel később megnézheted a fogaidat, mert tönkreteszi.

A lézeres után érzékenyebb a fog ( elvileg), amit én használok, annál nem.

2009. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi havi 2 alkalom, csak siettem és elírtam! Ha hetente 2szer használnám tuti hogy már nem lenne fogam.
2009. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!