Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez most miért/mitől lehet?

Ez most miért/mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért nem tudom csukva tartani a szám? Ha becsukom utána 100% , hogy megfeledkezek róla és újra kinyitom meg olyan kényszerszerűnek érzem, ha csukva van.Lehet ennek ahhoz is köze, hogy sokáig az ujjamat szoptam? Fogszabályzóm van (állandó) és most nemtudom az mennyire fog segíteni a kezelés végén ebben. Vagy az nem befolyásolja?

Lécci aki picit is tud segíteni az kommenteljen. Köszönöm!



2012. okt. 14. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a fogaid miatt nem tudod becsukni a szád, akkor azt a fogszabályzó rendbe fogja rakni. Viszont, ha ez az állkapcsod miatt van, akkor csak a szájsebész segíthet. Kérdezd meg a fogszabályzós orvosodat, mert ő fog tudni erről részletesebben beszélni.
2012. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább arról van szó, hogy ha az ember nem figyel oda, akkor az állkapcsának az izmai "elernyednek" és nem szorosan zárnak a fogak. Szerintem ez tök természetes, én is gyakran tartom így az állkapcsom, főleg mikor valami leköti a figyelmem, pl.: tv-t nézek. Ha mégis aggódsz, hogy valami gond lehet, keress fel egy fogorvost.
2012. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha szemüveges vagy, akkor attól van.

Új szopás sokáig az lelki problémára utal.

2012. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!