Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalom enyhítés?

Fájdalom enyhítés?

Figyelt kérdés
sziasztok, szerdán tudok csak menni fogászatra és kb minden órába rákezd a lüktetés az egyig fogamba egy időre,de valami iszonyúan milyen megoldások vannak arra hogy enyhítsem mert már 2 nap alatt elhasználtam 1 levél cataflamot és nem szeretném ezzel tömni magam :S esetleg van valami más modszer gyógyszeren kívül ?
2012. okt. 14. 18:54
 1/3 tetris ***** válasza:

Ha ilyen borzasztó a fogfájásod, akkor ne várj tovább, azonnal menj el a legközelebbi fogászati ügyeletre. Ha képes vagy várni szerdáig, az azt jelenti, hogy nem is fáj annyira. A fogfájás nem szokott magától elműlni, idővel csak egyre rosszabb lesz. Én biztos nem várnék szerdáig.

Az egészséged mindennél fontosabb. Szerintem legkésőbb reggel keress fel egy fogorvost.

Állítólag pálinkával való öblögetés javít a fájáson, de én ezt azért nem ajánlom, mert a gyógyszerre az ital nem a legjobb.

Minden jót kívánok!

2012. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 shoona:D ***** válasza:
tegyél rá szegfűszeget! =)
2012. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jegelni kell egy ruhán keresztül. Körülbelül 3 percig tartsd rajta a jeget kívülről, majd tartsál pár perc szünetet és újból jegeld. Ezt ismételd kb 20 percen keresztül. Ez el fogja múlasztani a fájdalmadat.
2012. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!