Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig volt fent a fogszabályo...

Meddig volt fent a fogszabályozód? Szeretted?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. másfél évig. Utáltam, rettentően fájt, de aztán megszoktam és tűrtem. Miután levették pedig büszke voltam magamra, hogy kibírtam és hogy szép fogsorom lett. :)
2012. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
100%
Fiamnak két éve van fent. Nagyon büszkén viseli. 17 éves fiú.
2012. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 évig, szerettem, mert előtte a számat se mertem kinyitni...
2012. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem decemberben veszik le, annyira várom már..2 és fél éve, hogy fent van. Szerettem, de már kezdem unni. Örülök, hogy szépek lettek a fogaim.


Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 21. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

kb. 1 evig hordtam és hát eleinte eléggé fájdalmas volt. De tűrtem és meg is lett az eredménye, mert már gyönyörűen állnak. Kezdetben vártam, hogy legyen, mert kíváncsi voltam, majd rövid időn belül a pokolba kívántam. Utólag örülök, hogy volt és 1-2 napig hiányzott. Nah meg akkor is amikor először ettem utána mákos kaját :D


17/L

2012. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 1 évig sem volt fent, és már kicsit sajnáltam is amiért levették, mert úgy megszoktam. Semmi bajom nem volt vele :)
2012. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!