Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap vették le a mintát az...

Tegnap vették le a mintát az éjszakai fogszabályzóhoz, legközelebb már le is veszik a készüléket. Most lekerült a hátsó fogamról a gyűrű, és olyan mintha szuvas lenne. Nem tudom, hogy mitől lehet, mert normálisan mostam a fogam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez normális? Valakinek valami ötlete?

Nem tudom, hogy mitől lehet, mert normálisan mostam a fogam. Vagy ezz normális? Valakinek valami ötlete?

Előre is köszönöm a segítséget! Nagyon meg vagyok ijedve, nem tudom visszamenjek-e, vagy mit csináljak. 17/L



2012. okt. 30. 11:04
 1/1 anonim válasza:
Bízd a fogorvosodra a dolgot. Nem szabad túl izgulni. Ha lenne/van vele valami gond azt majd mondja a fogorvos. Plusz maximum betömi időben, ami mellesleg egyáltalán nem fáj. A lénye az, hogy ne aggódj és menny vissza mindenképpen. :D
2012. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!