Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap felrakták az állandó...

Tegnap felrakták az állandó fogszabályzómat, de az normális, hogy nagyon fáj, ha eszek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rágni sem bírok, annyira fáj...
2012. okt. 31. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, sajnos normális. eleinte csak pépeset tudtam enni én is, és a felrakást követi egy hétben ledobtam 4 kilót, mert alig bírtam vmit magamba tuszkolni. el fog múlni. ha valahol nagyon karcolja belül a szádat, azt feltétlenül említsd meg az orvosnak, amikor legközelebb mész. rá tud tenni a fémre egy spéci borítást, h ne sérste fel a szád belső részét, amikor eszel, nevetsz, beszélsz, stb.
2012. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Hát, akkor egy ideig joghurton fogok élni:)
2012. okt. 31. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
én reszelt almával meg főzelékekkel és tejes turmixokkal toltam egy hétig. aztán mejd megvesztem a húsért és egy hét után bevágtam egy emberes tányérral:)
2012. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ! Akkor ezeket is kipróbálom.
2012. okt. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!