Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretném "vámpírosítani" a...

Szeretném "vámpírosítani" a szemfogaimat pontosan kihegyeztetni vagy hegyes koronát rakatni rá. Abban kérném segítségeteket hogy Magyarországon hol csinálnak ilyet és hogy mennyiért? Vicces egyének kérem kíméljenek csak normális választ kérek.

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen maszek fogorvos képes egyáltalán ilyent tartósan megcsinálni. persze lehet, hogy nem mindegyik vállalja, legfeljebb ha egy kicsit őrült. :))

monsjuk a zenekarban fellépéskor nagyon OK lehet, de pl az utcán, esetleg ha nem csak zenével keresed egyszer a kenyered, akkor szerintem meg kell szabadulni majd ettől a legtöbbünk számára kicsit kirekesztést kiváltó őrült kinézettől. Bocs az őszinte véleményért, de sokan mondják majd ezt, ha megcsináltatod. A társadalom nagyobb része ki fog közösíteni, arra sz'tem készülj fel. Persze ha elég sok pénzed van és nem kell munkával foglakozni, akkor minél nagyobb őrültséget csinálsz, annál hírhedtebb leszel, mint a rettenetesen ronda Geronazzo Mária. [link]


Ehhez viszont a megélhetés valami közismertségből adódó lehetőségét kell kiépítened.

2013. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 valakiasokközül válasza:
Szerintem meg simán megcsináltathatja..más embereknek alapból úgy néz ki a foguk, mintha csiszolva lenne...szóval nem annyira feltűnő ez..mellesleg szerintem k*rvajól néz ki :D
2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!