Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olcsó fogszabályzás Pécset?...

Olcsó fogszabályzás Pécset? Főleg a belső érdekelne és az árak (17 éves vagyok) valamint tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Belső érdekelne rendkívül..valakinek csak van egész pécset :)

2012. nov. 21. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogorvos mondta hogy elég a belső? vagy csak te akarsz olyant?


Azért kérdem mert a lányomnak mi is olyant szerettünk volna, vagy ami teljesen láthatatlan.

A belsőt kizárta a fogdoki, a láthatatlan meg horribilis összeg lett volna. Így szineset kapott, de külsőt.

2012. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi szükség erre a sznoboskodásra.Én 30 vagyok és pár hónapja újra van fogszabim,felül kombinált,alul fém külső,és senki sem szekál miatta,inkább irígykednek,hogy tellet rá(kicsit több,mint 200E volt).A belső fél milla körül van(egy ív) és nem is lehet mindíg alkalmazni.
2012. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
53%
200 e? Meg a faszt! Most szedték le a fogszabim, ami halkan megjegyezném 15 ezer volt... :DD és nem adtunk ki horribilis összegeket. külsőt kaptam, az első 2 hét baszott szar, húzza az ínyed nem tudsz rágni, fájnak a fogaid én aludni sem tudtam, kidörzsölte mindenhol és nem rágozhattam.. kész rámálom volt az első hónap. aztán észre sem vettem hogy ottvan. 1 hete szedték le és msot így fura! nekem am sulidokim küldött beutalot a barbakántérre vlmai anikó hoz. És igen, pécsett lakom! :DDD am ha nagyon csámpásak a fogaid mert nekm azok voltak 2őt minimum ki kell húzniuk habár te már 17 vagy szal nem tudom hogy állsz a bölcsesség fogaiddal. Na ha csámpásak nem úszod meg egy belsővel! És előző kommentelő, barátnőmnek is belső kellet megúszták 30 ezerből... Nem kell mindenből a legdrágábbat fogni!
2012. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves utolsó,mivel te kiskorú vagy így támogatott volt a fogszabid. Aki pedig írta,hogy 200ezerben jött ki neki 30 éves,mint ahogy írta.
2012. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!