Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki tud egyéni támogatási...

Ki tud egyéni támogatási lehetőségekről, fogászati ellátással kapcsolatban? (farkastorokkal születtem) Hogyan lehet megoldani egy olyan helyzetet amikor fogászati probléma tart fent más betegséget? A helyzet sürgős megoldást igényel.

Figyelt kérdés
Szájüregi rendellenességgel születtem, és a rehabilitáció részeként, még gyerekkoromban elkezdték a fogaimat rendbe tenni. Mégis a mai napig komoly fogászati problémáim vannak. Most kiderült, hogy évtizedek óta fennálló más betegséget is ez tart fent. S amíg a fogaimat nem csináltatom meg, addig az egyéb betegség kezelésére sincs mód. Egész életemben nehéz anyagi körülmények között éltem, nincs pénzem a fogam megcsináltatására. Ha valaki tud egyéni támogatási lehetőségekről, vagy lehetősége van segíteni kérem keressen. Nem tudok, nem akarok hiányos rossz fogazattal élni. Ráadásul munkahelyem sincs és így biztosan nem is lesz. B. lylla@citromail.hu

2012. nov. 22. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ez születési rendellenesség, ennek korrigálását támogatja az álam, gondolom van érvényes tb- kártyád, tehát fizeted elgalább a havi minimum 6390 Ft-ot. Amennyiben igen, akkor ingyenesen el kell lássanak, tehát ha műteni kell a betegséged miatt vagy bizonyíthatóan emiatt kell fogpótlás, azt az állam állja.
2012. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Unikornispata ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2017. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!