Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Legjobb maszek fogorvos...

Legjobb maszek fogorvos Budapesten? Lehetőleg megfizethető munka és legyen jó szakember! Hol érdemes a fogamat csináltatni?

Figyelt kérdés
El akarok menni fogorvoshoz! Kinek mi vált be? Ismerősök tapasztalata, visszajelzése is érdekel! Hol van rendes fogdoki, aránylag normális árakkal? Maszek fogdokikkal kapcsolatban vélemények?

2012. dec. 13. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én eddig kb 18 fogorvosnál jártam. De mégsem tudnék neked egyet sem jó szívvel ajánlani. A tapasztalatom az, hogy ők is emberek és van jó napjuk meg rossz napjuk, és néha több a türelmük, ügyesebbek, néha meg sok a munkájuk és sietnek és hát van, amelyik ügyesen töm, de béna gyökérkezelésben, vagy ügyesen húz, de vacak a fogtechnikusa, illetve van, aki mindenben ügyes, de egy szadista, és olyan fájdalmakat okoz, hogy nem megy vissza az ember még egyszer.
2012. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Én ismerek Budapesten egy jó magánfogorvost! Csinált már nekem gyökérkezelést, tömést és húzást is! Egyik sem fájt, nagyon alapos volt, tudta hogy félek és rendes volt! Kicsit ugyan drága, a többi orvoshoz képest nem tudom mennyire! Itt nem akarom leírni, ha gondolod írj privátban!
2012. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ráadásul ilyenkor nem lehetsz benne biztos, hogy aki ajánl, nem saját magát vagy egy rokonát ajánlja itt.
2012. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Zuglói fogászati központ

ők LEGjobbak!!!!

2012. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem gond, ha valaki magát ajánlja, feltéve, hogy jól dolgozik :D Ha megvan az ideális fogorvos majd postolok, hogy a később olvasóknak is legyen referencia... De jöhet még a válasz, aki tud valamit!
2012. dec. 17. 20:51
 6/12 fancuska123456 válasza:
dr.szegedi rita nagyon jó!!!
2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Kondorosi fogászatot ajánlom :) Oda jár a családunk, persze csak ha szükséget. Kedvesen, szakmailag szuperek és az árak is normálisak.
2013. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Helóka!


Nekem a Janik Leonárd doktor jött be. Kispesten, az Europark mögött van a rendelője. Árait a www.bebedent.hu oldalon megtalálod. Szerintem nem kér sokat és korrekt doki.

2013. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél csináltatni?

Mert attól is függ- Van pl. a Dr. Volom Dental is jó

2014. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak tömetni szeretnél v. kéne fogpótlás is?
2014. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!