Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után Dalacint...

Gyökérkezelés után Dalacint kaptam. Most vettem be az első darabot, és kicsit szédelgek, az egyik szemhéjam pedig elkezdett iszonyatosan fájni! Lehet mellékhatás?

Figyelt kérdés

A jobb szemem szemhéjának a legszéle fáj, pislogáskor is, érintésre meg aztán pláne. Véletlen egybeesés hogy a gyógyszer bevétel után kezdődött, vagy lehet mellékhatás?

21/L



2012. dec. 15. 18:38
 1/3 tanacsado3333 válasza:
0%
Igyál rá 95%os alkoholt! Nekem bevált:D!:D De a 60 fokos viz sem rossz ! Annyira szét éget hogy egyböl nem érdekel a szemed!:D SOK SIKERT!
2012. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mellékhatás, mivel lokális, azaz csak az egyik szem fáj, nyilván érte valamilyen irritáló hatás, pl. nem tiszta kézzel valamit sikerült belevinni. Kikönnyezés, szemcsepp, belsőleg Béres csepp+C vitamin segíthet.
2022. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdődő árpa? Rákeresnék az árpa ellenes módszerekre, szerekre.
2022. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!