Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogérzékenységre...

Milyen fogérzékenységre ajánlják a Sensodyne fogkrémet? Próbálta már valaki, és ha igen, használ?

Figyelt kérdés
A fogam mindig érzékeny volt, sokszor hittem azt, hogy lyukas, de hiába mentem orvoshoz minden vizsgálat után csak érzékenységet állapított meg, ezért mostanában, ha ilyen volt, már el se mentem. De mostanában az édestől nagyon fáj, egy csokit nem tudok szinte megenni, érdemes venni ilyen fogkrémet, vagy lehet, hogy mégis lyukas? Tavaly látta doki a fogaimat, elvileg akkor még nem volt baj. (Még nem volt lyukas fogam, ezért nem tudom, az milyen érzés..)

2013. jan. 8. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, de sajna nem ért semmit. Általában először a hideggel kezdődik. Aztán, ahogy megy tönkre a fogad, édes, meleg, egyre tovább fáj utána, végül kb. állandó.


Lehet nincs lyuk, de ilyenkor a fog hal el belülről. Lehet húzni-nyúzni, de a vége a gyökérkezelés.

A fogkrémet azért kipróbálhatod, de túl sok reményt ne fűzz hozzá.

2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Sensodyne Rapid az, ami nagyon jól bevált.
2013. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik napról a másikra vállt rettenetesen érzékennyé a fogam, aztán hosszas kutakodás után vettem Sensodyne rapidot. Másnapra már szinte teljesen elmúlt, egy hét után meg már nem is emlékeztem rá.

Használd úgy, ahogy a csomagoláson írja, hogy egy borsónyi mennyiséggel dörgöld az ínyedet (fognyakat) egy percig majd utána moss fogat.

Nekem bevállt. Egy próbát megér szerintem neked is.

2013. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mivel már a kérdés kiírásakor úgy voltam vele, hogy ha csak egy embernek bejött, már akkor érdemes kipróbálni, így köszönöm a válaszokat, ma már meg is veszem.

Már csak annyi kérdés, hogy a teljes ínyemet kellene vele bedörzsölni, vagy csak ahol fáj? (A gond az, hogy nem tudom, melyik fogamnál fáj pontosan, sőt, hol jobb, hol bal oldalon..)

2013. jan. 8. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se tudtam pontosan hol fáj, csak hogy bal oldalt elől, fent, ezért azt a 4-5 fogat dörgöltem vele amire ez a leírás ráillik.
2013. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az összes fogkrém sz.r. Rossz helyen keresgélsz.

gugli Fogkrém házilag-olvass.

2013. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!