Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati magánrendelés, vagy...

Gordon Freeman kérdése:

Fogászati magánrendelés, vagy tb által állt kórházi? Ki melyikre szavazna? (mondjuk tömés esetében)

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én maradok már a magánnál, akármi bajom is van...
2013. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magán. Szerencsére nincs sok baj a fogaimmal. Egyszer voltam gyerekkoromban a suli fogászánál, hát vm vattával betömte a szétfúrkodott fogamat. A vatta kijött pár nap múlva, a fogam 6 darabra esett szét, és 15 évig a darabjai vándoroltak az ínyemben. Na, akkor elmentem egy magánorvoshoz, és seperc alatt helyre hozott! :)
2013. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régen otthon kisvárosban jártam SZTK-ban, az szörnyű volt, de arra nem volt magán.

Aztán felkerültem Pestre, és azóta a SOTE-ra járok, tündéri orvosom van, olyan normálisan kezel, hogy azóta eljárok ellenőrzésre.

2013. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah szóval arra akartam kilyukadni, hogy orvosfüggő. Én voltam már magánban is, meg SZTK-ban is, magán orvos is lehet bunkó.
2013. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos van olyan doki, aki még tömni sem tud rendesen
2014. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!