Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalykoznal, az normalis,...

Fogszabalykoznal, az normalis, hogy a harapofognal az iny kozel helyezkedik el a briketekhez? Mivel nalam, velemenyem szerint, kozel vannak, de van koztuk res, tegnap voltam az orvosnal vizsgalaton, nem mondot ra semmilyen panaszt.

Figyelt kérdés
Egy honapja van fenn, es azert lehet, hogy csak en tartom furcsanak, de egy jartasabban szemelyenek megkerdeznem a velemenyet, ezen teren.
2013. jan. 17. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

pff a közepén van nekem is, nem tom, nem lehet teljesen pontos, mivel ő is ember,

ja de azért figyelhetett vna jobban is de ha nincs baj akkor mi a gond..

2013. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kppet nem tudsz feltenni?

Amúgy nekem sem középen van, viszont nekem az élhez van közelebb.

De amúgy ha tudod normálisan tisztítani, akkor lényegtelen nagyjából, hogy hol van.

2013. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kossz a valaszokat, amugy, gond nincs, csak megszeretnem a gondot elozni, mivel maga az orvos mondta, hogy tartsam tisztan az inyemet is, es figyeljek arra, hogy veletlenul se menjen az iny a briketekre.
2013. jan. 18. 15:24
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kep, tehat, az utolso 3 amirol beszelek.

2013. jan. 18. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:
2013. jan. 18. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, én azt hittem, hogy a metszőfogakról van szó. :)


Teljesen normális.

2013. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi, ezzel megnyugtattal :)
2013. jan. 18. 16:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!