Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az én fogaim színe nem hófehér...

Az én fogaim színe nem hófehér, inkább csont fehér. Mit lehetne tenni a rendszeres fogmosáson kívül jó fogkrémmel, annak érdekében hogy hófehér legyen. Lehetséges hogy lehetetlent akarok elérni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak fogorvosok, akik foglalkoznak fogfehérítéssel.

De amúgy miért baj neked, hogy nem hófehér?

2013. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sosem voltak hófehérek, nem is lesznek, akármit is csinálsz velük. Nem mindenkinek fehérek (nekem sem), és nincs is összefüggés a szín és az egészség között. Szerintem nem is attól szép egy fogsor, hogy rikítóan fehér, az a lényeg, hogy ép, ápolt legyen.
2013. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is csontszínűek

viszont 22 éves vagyok és még egy lyukas fogam se volt

úgyhogy elfogadom hogy bár kicsit sárgásak, de jó kis egészségesek.

2013. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, inkább hagyd, szerintem az a legvilágosabb természetes árnyalat, ami Neked van. És az én fogorvosom ellenjavallja a fehérítést, meggyengíti a zománcot.

Ha voltak, vannak fogproblémáid, inkább ne fehérítsd, mert egészségi kockázat.

Nagyon fehér a bőröd? Mert amellett látszódhat a fog sötétebbnek. Ha lány vagy, ne rúzsozd pirossal, mert az is sárgítja a fogat optikailag. Ha fiú vagy, akkor meg csak a hordott ruhák színei számíthatnak ugyanebben.

2014. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!