Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete voltam fogorvosnál,...

Szandrus_94 kérdése:

Egy hete voltam fogorvosnál, a bölcsesség fogamat húzták ki az oka hogy nagyon csúnyán el volt rohadva és fájt mit tegyek? . A többi lent

Figyelt kérdés
miután a fogamat kihúzták rettentően fáj az ínyem és belenyilal az agyamig hat a fájdalom a jobb felemen az egész arcom fáj kb. álltól-szemcsontig és ha nyelvvel odanyúlok akkor érzek valami olyasmit mintha fogdarab lenne, vagy lehet csak az íny olyan kemény..? visszamenjek orvoshoz vagy otthoni praktiták inkább az lenen jobb mert nagyon félek írjatok légyszives !!
2013. jan. 27. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

így látatlanba ezt nehéz megmondani,hogy mit érzel ott, de szerintem csak túl reagálod.

fájdalomra: mirelit borsó!! hűtsd le , egy idő után már azt sem fogod érezni ,ha megcsíped az arcod.


ha nem enyhül a fájdalom két-három napon belül,menj vissza a dokihoz és nézesd meg.


tejes dolgokat ne egyél igyál most egy darabig ,de ezt biztos mondta.

2013. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jártam úgy, hogy kihúzták a fogam, és egy apró pici fogszilánk maradt az ínyemben, de magától pár nap alatt lejött, lelökődött az ínyemből.
2013. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!