Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót egy fogra is...

Fogszabályzót egy fogra is csinálnak :D?

Figyelt kérdés

Most lehet hülye kérdés, de nekem naon szép a fogam csak az egyik szemfogam naon picit ferde, mint ha nem fért volna be teljesen :DD de nem súlyos, csak ha az nem lenne, akkor 100%-ig elégedett lennék, am nem feltűnő csak azért...:D én látom .


NEM ISMEREM ezt a témát, ha hülyeséget írok bocsi : D

ha jól tom van olyan is, amit belülre tesznek h ne látszódjon kivül:S ? az éjszakai az jó? vagy szerintetek milyen kéne tudom az orvos megmondja:D de én csak a véleményetekre vok kivi, aztán úgyis meek orvoshoz.:)


ha tudsz légyszi segíts:) köcce


2009. szept. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

* en is ogy vagyok engem is erdekelne a kerdes...

bar en attol tartok csak az egeszre tesznek, mivel osszessegeben mozgatjak a fogakat, egyet nem tudnak mozgatni annelkul, hogy a tobbihez ne nyuljanak szerintem...

2009. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, egy fogra nem csinálnak fogszabályzót, hiszen akkor hogyan mozdulna akármerre is a fog:)

Fogszabályzó mindig az egész ívre kell, sőt néha mindkettőre (alul, felül)hiszen a harapást csak úgy lehet beállítani.

Amennyiben pici korrekcióra van szükség és elég fiatal vagy, akkor elég lehet egy éjszakai fogszabályzó is, nem kell az állandó.

A belső fogszabályzó ára nagyon sok, ha már elmúltál 18 éves és a külső, állandó fogszabályzó is százezreket jelent.

18 év felett, nem tb-s rendelésen egy fogszabályozás ára könnyen elérheti az 1 milliót is:(

2009. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kis korrekcióra elég az éjszakai! amúgymeg még van pár lehetőség, de nézesd meg egy fogszabályozó szakorvossal, azonnal mondja a lehetséges verziókat, árakat.
2009. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) oké köcce, am 19 vok

igen néztem az árakat sok :) nekem most a láthatatlan fogszabályzó tetszik :)


sztem elmeek , milyenek vannak stb.. meg egyátaán javasol-e :) köcce mkinek pucc


am is fém alergiáám van bár lehet nem is abból van :D fogalmam sincs valahogy mindig igyekeztem távol maradni a témától:S

ui: :D lehet h a végén feladom mert már most félek tőle :DDDDDDDDDD

2009. szept. 2. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h éjszakai fogszabályzón kívül mást is adnak.
2009. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!