Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvost keresek Debrecenben?...

Fogorvost keresek Debrecenben? Tudtok nekem ajánlani bevált, jó fogorvost, aki korszerű anyagokkal dolgozik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ismerős Debrecenben,de két emberkét ajánlottak már Laboda Antal,és Székely Attila,jár valaki valamelyikhez? Más neveket is várok. Köszi!!!
2009. szept. 2. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr. Veres Júlia :) Sokan mondják, hogy a legjobb fogorvos Debrecenben. Fogszabályzásra járok hozzá, és egy ismerősünknek, meg 2 unokatesómnak is ő csinálta :) Nagyon aranyos, az asszisztense is. Magánrendelője van (a fele a férjéé aki ortopédus, azt hiszem :D)

Dr. Veres Júlia

Fogszakorvos, fogszabályzó szakorvos

Debrecen, Piacz u. 7-9 IV/26

Kapukód: 26 (A Bika parkoló végében ((a skála és a rossmann közt be kell menni, egyenesen, és egy fehér épület aljában van 1 otp. Jobb oldalon van az ÉPÜLET bejárata, ott kell beütni a kapukódot és 4. emelet :D)


Tel. számot nem adok, bocsi. Privátban írj ha kell.

2009. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, végülis kit választottál, de Laboda doki tényleg nagyon jó és jófej is:)
2010. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!