Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1-2 hete gyökérkezelt fogam...

1-2 hete gyökérkezelt fogam van,3szor ideiglenes töméssel. Nem vérzik, nincsen benne ideg. Mondtam a dokinak, hogy nem fáj alapjáraton, de ha ráharapok 1 puha fött tésztára, már érzékeny?

Figyelt kérdés
A fogam oldaltis lyukas lett, oda is tett anyagot, és a koronán kívül betömte. úgyérzem nyomja a másik odali fogamat is ami hozzáér. Kérdésem mit tegyek? Paradontaxal mosom fogam corsodyllal öblögetek néha. Nem értem?

2013. jan. 31. 17:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kis evés után még inkább fájdogált azegész fogsorom lassan. de az ínyem nem
2013. jan. 31. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem az a fogad fáj már ...ha nem 1 másik.
2013. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pedig azóta van hogy gyökérkezelték, és ez a fogam mozog enyhén vagyis olyan érzés, és végignyomkodtam a fogaimat, csak ez az érzékeny nyomásra. ezért vagyok tuti biztos hogy ezzel van valami. gyök kezelés elött nem volt még semmi problem vele :D
2013. jan. 31. 22:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Az nincs rendben. Vissza kell menni, újra áttisztíttatni. Még nem szabad lezárni. A gyökértömést már berakta, vagy még a gyógytömés van benne?
2013. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
berakta ja. azért mert hogy alapjáraton nem fáj a fogam, nem várzik. én meg ahogy utánnanéztem eléggé úgyérzem az ínyemmel van baj a gyökérnél bent lehet gyulladás amit anttibiotikumos kezelés vagy mütét segít ... ez az íny valami tegnap nétztem.
2013. febr. 1. 08:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor Dalacin c-t írass ki, akár ügyeleten is, az jó rá.
2013. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pébteken felhívtam, ugyanezt mondta :D hétfön megyek kiiratni. remélem segít :)
2013. febr. 2. 18:48
 8/13 A kérdező kommentje:
végül kliont kaptam. remélem hatni fog
2013. febr. 4. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Kliont fogra még nem hallottam, de az orvosod tudja. Majd írd meg, hatott-e.
2013. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
érdekes szedem ésjobb. de még mindig érzékeny! puhára is. de nem annyira
2013. febr. 7. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!