Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Arra vagyok kiváncsi, hogy...

Arra vagyok kiváncsi, hogy milyen az ha mélyvénás bodítást kapok holnap megyek a fogcisztámból vesznek szövettant és bodításnál elalszok érzek valami fájdalmat közben vagy mit érzek remélem nem érzek semmilyen fájdalmat és nem leszek magamnál?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ne félj! Semmi fájdalmat nem érzel.Kapsz egy vénás inj-t és pillanatok alatt elalszol. Én kifejezetten "szerettem",ha így altattak,mert ez alatt a néhány perc alatt úgy ki tudtam magam pihenni,mint 10 órás alvással :)
2013. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm még annyit szeretnék kérdezni,hogy mennyi idő alatt megy ki a hatása?Mert ez egy 15-20 perces beavatkozás lessz csak.
2013. febr. 4. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy óra és magadnál leszel tejesen.
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb.15-20 perc. Csak ilyen rövid műtéteknél alkalmazzák, éppen ezért. Persze utána még bódult lehetsz egy kicsit.
2013. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A bódítás nem azonos az altatással. Bódításnál ébren leszel, magadnál vagy, de csak tompán érzed a fájdalmakat.
2013. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!