Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalmas a gyökér kezelés?

Fájdalmas a gyökér kezelés?

Figyelt kérdés
Az a rész fáj amikor elkezdi ki írtani az orvos a gyökereket furóval?
2013. febr. 11. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer nagyon fájt (egy dr.nőnél) és négyszer pedig egyáltalán nem (egy férfi orvosnál). Valószínűleg a nőnél nem vártuk ki rendesen a fájdalomcsillapító hatóidejét.
2013. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen elérzéstelenítik, elvileg nem fáj. Nekem van három gyökérkezelt fogam, a csatornák kitisztítását nem is éreztem, nekem onnantól kezdve rózsaszín volt a világ, hogy megkaptam az érzéstelenítőt, mert előtte viszont kegyetlenül fájt a fogam.
2013. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hónapja csinálták, nem éreztem semmit. Nem kell tőle félni. Egyébként ha elhalt a fog, akkor még érzéstelenítőt is minimálisat adnak(nekem nem is akart adni a doki, de kértem), mert nem érzed. A legjobb érzés, mikor több napi fogfájás után beadják az érzéstelenítőt. :D
2013. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bp van a dokink nagyon jol dolgozik. és nem fáj semmi kivétel ha a győkér be van gyuladva utánna 1 2 napig érzékeny de kibirható.
2013. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!