Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csütörtökön tömte a fogorvosom...

Csütörtökön tömte a fogorvosom a második zápfogamat és még mindig fáj, de nagyon. Annyira, hogy éjszaka nagyon keveset tudtam aludni, fájdalomcsillapítóval meg nem nagyon szeretném magamat tömni. Ez normális, hogy ennyi idő eltelte után még fájjon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

menj el újra a dokihoz, valamit elszúrt


egyszerű tömésnek gyakorlatilag nem is kéne, hogy fájjon..

2013. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár lehet, hogy azért, mert nagyon rossz állapotban volt..2 hete vettem észre, amikor le is tört a fele, persze közben zajlott a kezelés a fogorvosnál. Nem vagyok benne biztos, de szerintem a fognyakat is tömte meg ilyen nagyon gyorsan kötő tömőanyagot használt és párszor úgy megnyomta a fogamat, hogy majdnem becsináltam a fájdalomtól.
2013. márc. 3. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hétig fájhat, de nem ennyire.

Menj vissza, valószínűleg gyökérkezelni kell.

2013. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most menj el míg friss mert nekem is ez volt és már rohad az egyik fogam a másikat meg még éppen, hogy meg tudták menteni.
2013. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!