Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fogkrém az...

Melyik a legjobb fogkrém az íny erősítésére?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem ez, az ínyem sajnos nagyon megvékonyodott vagy nem tudom mi a megfelelő kifejezés erre. Az első fogsoromnál alul, az egyik fogam gyökere pár kilátszik egy kicsit.. Meg vagyok ijedve az az igazság, hogy tudom, milyen módszerekkel megerősíteni? Köszönöm előre is :)
2013. márc. 28. 00:54
 1/5 lencsefőzelék ***** válasza:

Ha elfogadsz egy jótanácsot, akkor ne használj fluoridos fogkrémet, az ugyanis méreg!

[link]

[link]

[link]


Hogy mivel lehetne megerősíteni az ínyedet, azt sajnos nem tudom.

2013. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvasgatom, elég durva! :S
2013. márc. 28. 01:22
 3/5 lencsefőzelék ***** válasza:

3-as, ebben van Sodium Lauryl Sulfate, ami szintén nem a legegészségesebb alkotóeleme a tisztálkodási szereknek.

[link]

"Akadályozza a sebgyógyulást, károsítja a fogínyt és a fogzománcot, elősegíti a fogszuvasodást."

[link]


Én ezt használom:

[link]

Általában a vitalt, néha a basic-et.

2013. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ijesztő, hogy minden fogkrém tele van nyomva fluoriddal, ami erős méreg, ráadásul - bár a reklámok mást sugallnak -roncsolja(!) a fogzománcot.
2013. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy a fogorvosok a fluoridos termékeket ajánlják, vegyék csak az emberek és aztán lesz munka :D
2013. márc. 30. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!