Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a fogszabályzás menete?...

Mi a fogszabályzás menete? Visszadobnak, ha minimálisan szuvas a fogam.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, tanév elején rávettem magam, hogy elmegyek fogorvoshoz, és rendbetettetem a fogaimat, hogy egyetemre szépek legyenek. Eljutottunk odáig, hogy az idős doktornő konkrétan kifúrta - újratömte az egész alsó szájpadlásomat fél év alatt, barázdazárás néven. Eddig semmi baj nem volt velük, most ott tartok hogy sokszor félek ráharapni, mert fáj. Nem akarom, hogy a felső fogaimmal és végigcsinálja ezt a tortúrát. Kb. ilyenek lehetnek/lehettek: [link]


A kérdésem az, hogyha elmegyek egyenesen fogszabályzásra,

visszadobnak a "szuvas" fogak miatt? Azért kell sietnem, mert ha betöltöm a 18-at, rengeteg pénzbe kerül. Köszönöm.


2013. márc. 28. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "visszadobnak",van egy várólista,addig is megnézik mi a helyzet és gondolom írnak egy beutalót,hogy melyik fogat kell betömetni vagy kihúzni a kezelés előtt,ja és a fogkövet is le kell szedetni.
2013. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is van fogszabályzóm, a fogorvos rendbe teszi a fogadat utána kezd el a fogszabályozással foglalkozni,nem fog elküldeni hisz neki is ez pénz. amugy állandót akarsz vagy éjszakait?
2013. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem dobnak vissza, de nem teszik fel, amíg van szuvas fogad.
2013. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!