Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor hogy szoktak eljárni?

Ilyenkor hogy szoktak eljárni?

Figyelt kérdés
Éjszakai fogszabályzóm volt egy évig, az valamennyire segített, de aztán kinőtt az egyik szemfogam vámpírosan, és azóta úgy van. Húzták egy metsző fogamat, de valahogy így is elől nem 2, hanem 3 metsző fogam van. Most megyek majd fogorvoshoz, hogy megmondja mit lehet vele kezdeni. A fogszabályzóhoz biztos kihúznak egyet, de az lehet, hogy metszőfogat húznak? Mert az túl látható lenne, és zavaró szerintem. Bölcsességfogaim már nincsenek.

2013. ápr. 2. 14:38
 1/2 tetris ***** válasza:
Amikor nekem nőtt így a fogam, akkor agyarnak hívtuk. Ki kellett huzatni.
2013. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 metszőfog? Esetleg tejfog is lehet valamelyik metszőfog? Én nem engedném, hogy fogat húzzannak,nekem 1-et húztak, meg is bántam rendesen miután elmentem egy modern technikával dolgozó (Damon) fogszabályzó szakorvoshoz, aki szerint nem kellett volna húzni...


Ne engedd kihúzatni a fogaidat!!!

2013. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!