Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A BIOPTRON LÁMPA használata...

A BIOPTRON LÁMPA használata valóban segíthet fogínysorvadás esetén? Mit tehetünk ínysorvadás esetén?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek közvetlen tapasztalata ezzel ?
2013. ápr. 6. 12:39
 1/3 Miss Monneypenny ***** válasza:
A Bioptron lámpa inkább a sebgyógyulásban segít műtétet követően. A fogánysorvadást az íny alatti fogköveken megtapadó baktériumok okozzák, ezért a legfontosabb a rendszeres fogkőeltávolítás, amit súlyosabb esetben egyéb kezelésekkel egészíthetünk ki, pl. Lézeres ínykezeléssel. Fontos azt tudni, hogy ezeknek a kezeléseknek szintfentartó szerepe van, tehát a cél, hogy ne romoljon tovább az adott állapot.
2013. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk van Bioptron lámpánk, de szerintem kb. a 60 wattos izzó elé is beülhetnék. Mindig osztom a szüleimet, hogy minek kellett ezért ennyi pénzt kiadni.


Szóval én még sima sebeknél, sérüléseknél, égésnél sem tapasztaltam azt, hogy segítene, így fogágybetegségnél pláne nem fog.

Keress fel egy parodontológust!

2013. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a bioptron lámpát még nem próbáltam, de tudom, hogy a vitinne direkt iny gyulladásra,sorvadásra van és persze ezek megelőzésére. Megfelelő tápanyag van benne.
2013. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!