Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már akinek leesett a...

Volt már akinek leesett a szájpadláshída?

Figyelt kérdés

Egyik oldalon kijött, és sehogy sem tudom visszatenni, de így nem merek aludni benne. Leszedjem valahogy a másik oldalon is?

Egy hét múlva kell menni a következő időpontra amúgy is, szval addig már mindegy ha leszedem nem?

Amúgy is, mire jó a szájpadláshíd?

2 éve van rögzített fogszabályzóm.

17/L



2013. ápr. 6. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ha le tudod szedni kár nélkül akkor szedd szerintem... de ha a másik oldal nem zavaró akkor ne csak nehogy lenyelj valamit meg nehogy aszimetrikus legyen a fogsorod ha valamelyik oldalt kevésbé tart és mihamarabb menny el a doktorhoz
2013. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá de azt hinném a lehetséges következményeknél jobb egy emiatt elhuzódóbb kezelés.

Ha le tudod szedni szed le ha nem menj ugyeletre ők leszedik, hétfőn meg hivd az orvost hogy mi történt.

Ha éjjel leesik a szádban az sokkal de sokkal rosszabbul végződhet.

2013. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!