Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy kedves olvasó ajánlott...

Egy kedves olvasó ajánlott egy fogfehérítőt. A bright smile nevű fogfehérítő készletet. Esetleg valaki már használt ilyet? Mielőtt megrendelném szeretnék több véleményt is hallani róla. Bevált? Nem veszélyes a fogakra?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 17. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

De, veszélyes.

A fogszínt úgy kell elfogadni, ahogy van. Persze az ápolt fogra gondoltam.Ha gyárilag sárga, akkor sárga.

Kész-passz.

A fogfehérítő hazavágja a zománcot. Na akkor lehet szép fehér porcelán fogsort csináltatni.

2013. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszoló!

Mielőtt okoskodnál, nézz utána, hogy tényt közölsz-e, vagy csak hülyeségeket beszélsz.

Sokan azt hiszik, hogy fogfehérítéskor a fogzománc felszínéből marnak le egy vékony részt. EZ NEM IGAZ! A fogfehérítés során a peroxid alapú fehérítő anyag kioldja a fogzománcból a szennyeződéseket, de annak vastagságát nem befolyásolja.

Én is rendszeresen fehérítem a fogaimat és semmi bajuk, még érzékenyebbek sem lettek mint voltak.

Amíg nem próbálsz ki valamit, addig ne alkoss véleményt róla, mert az csak fikció és nem tény.

Személyem szerint pont ezt a terméket használtam, amiről a kérdező érdeklődik.

Abszolút biztonságos, és valóban fehérít.

Amennyiben válasz értékű válaszokat akarsz kapni a kérdésedre, szerintem ne ilyen helyeken tedd fel. Mert itt az emberek többsége hozzá nem értő a kérdésekben, csak unalomból válaszolgat hülyeségeket.

Szerintem próbáld ki, nem fogsz csalódni!

2013. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!