Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen gyógyszer lenne jó...

Milyen gyógyszer lenne jó fogfájásra? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, tömött, már vettem be Cataflamot kb 2 órája, nem használt, még mindig fáj a fogam és ráadásul a fülem is, mi lenne jó?

2013. ápr. 29. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Flector granulátumot... nekem ez vált be a legjobban. Elvileg csak receptre kapható, de ha nincsenek szívproblémáid, és van ismerős gyógyszertár, akkor van, aki kiadja...


Vízben kell feloldani, nagyon pocsék íze van, de szerintem a legjobb.

2013. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy sima tömés után nem szokott annyira fájni a fog, hogy ennyi gyógyszert kelljen bevenni. Nincs gyulladásban a fogad? Nem kell gyökérkezelni? Ha nem múlik, menj vissza a fogorvoshoz.

Erős fogfájásnál egyedül a Donalgin segít, de azt csak receptre adják ki.

2013. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egész délután jeges borogatás volt rajta, nemrég egy forró fürdő és egy advil ultra forte kicsit enyhítette, ha nem múlik, valószínű, hogy visszamegyek :/
2013. ápr. 29. 17:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig már ah alántékomnál is fáj egy kicsit, köszi a tanácsokat!
2013. ápr. 29. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Apranax 550 mg, vényköteles, 30 db kb. 1000 ft. TUTI siker! Jobbulást!
2013. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj vissza a fogorvoshoz, ha ennyire fáj, akkor ki kell szedni a tömést és gyökérkezelés lehet.
2013. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!