Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tűntessem el a lepedéket...

Hogy tűntessem el a lepedéket a nyelvemről?

Figyelt kérdés
Reggel-este fogatmosok. Mindig tisztítom a nyelvemről a lepedéket, de rövid időn belül visszamegy, és a nyelvem tövénél nem is tudom tisztítani, mert hányingerem lesz. Mit tudnék csinálni ez ellen? Szerintem elég gusztustalan.. Keveset iszom, vagy mi lehet a baj?

2013. máj. 4. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A bő folyadékfogyasztás az valóban ellene dolgozik, de megfelelő szájhigiénia mellett a hátterében állhat még vashiány, B vitamin hiány is, sőt a refluxos betegeknél is előfordul.
2013. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) Nem sokára megyünk fogorvoshoz, és tőle is megkérdezem majd, de szerettem volna, ha már előbb tudok valamit. Egyébként olvasgattam itt a kérdéseket és a szájvizet is mondták. Csak arról hallottam olyasmit, hogy károsítja a fogzománcot. Ez mennyire igaz?
2013. máj. 4. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez igaz-e, én napi szinten használom évek óta a Listerine-t vagy társait, és nem romlottak tőle jobban a fogaim. Ez a személyes tapasztalatom.
2013. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor az is megér egy próbát..
2013. máj. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!