Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozog a fogam mikor fog...

Mozog a fogam mikor fog elmúlni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már kb 3 hete mozog 2 hete voltam dokinál, azt mondta hogy ez normális.

Meg az inyemet kicsit lelehet szedni a fogamról csak 1mm-nyit, amikor voltam az elött távolították el a fogkövem.

Az lenne a kérdés hogy mikor fog elmúlni a fogmozgás, és mikor tapad hozzá az inyem a fogamhoz?

meg hogy kicsit átlátszó a fogam vége azt hogy lehetne megoldani hogy ne legyen az?

13 éves vagyok



2013. máj. 11. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez maradandó fog?

Lehet azért mondta a doki hogy normális mert tejfog a kis szerencsétlen és próbálna kimászni a szádból :)

2013. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem tejfog, már nincs is tejfogam
2013. máj. 11. 20:00
 3/7 A kérdező kommentje:

azt mondta rágjak,

és még egy pár fogamnak kikéne jönnie de nincs hely.

2013. máj. 11. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a fogorvosodat? Ő az aki látta, megvizsgálta a fogaidat. Ennyiből nem lehet megtudni semmit sem. Melyik fog mozog és miért (baleset, tapadásveszteség...)? Melyik fog maradt bent és miért nincs helye? Van-e ínygyulladás, ínyvérzés, csontpusztulás, tasakképződés? Röntgen mit mutat?... és még folytathatnám.

Annyit mondhatok biztosra, hogy ha a fogad éle átlátszó, az normális. Ezen a részen csak zománc van, ami fehéres-áttetsző és mivel nincs alatta dentin, így kevésbé tömör a színe.

2013. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez van nekem is 13 vagyok

Nekem is mozog ! Neked megoldodott?

Tudom ez régi kérdés de jo lenne ha válaszolnal ?!

2016. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Még mindig mozog picit, de már azóta voltam vagy 5 fogdokinál mind mondta hogy normális, egy picit mozognia kell. Sőt csináltak eddig 3db panoráma röntgent is semmi gond nem volt rajta, egy bölcsességfogon kívül ami kefelé néz :/

Viszont ha pesti vagy és szeretnél dokihoz elmenni vele, én a SOTE fogászatát ajánlom, nagyon jó fejek és értenek is hozzá :D

2016. márc. 11. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Pont most néztem meg Es meg mindig mozog !

Ez normális

Nekem fogkővemk van de csak alul Sztem felül nincs Es felül mozog jobban

Nagyon felek ez maradandó fog :(

Mi lesz ha kiesik ?

Lehet ezt valahogy segíteni ! Felek ! Ha kiesik ? Ez normális ?

2016. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!