Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fogam kihúzása előtt 4...

Egy fogam kihúzása előtt 4 adag Lidocain injekciót kaptam, semmi zsibbadást nem éreztem, csak kb.2 óra múlva kezdett, akkor is csak kicsit. Végül nem húzták ki, akkora volt a fájdalom. A Lidocain hatását mi gyengíthette?

Figyelt kérdés
Az aznapi alkoholfogyasztásom,vagy hogy gyulladásban van a fogam és a körülötte levők is,vagy genetika?

#alkoholfogyasztás #fogorvos #foggyulladás #Lidocain #lidocain hatásának gyengítése #genetika hatása a lidocain hatására #lidocain injekció miért nem hat?
2013. jún. 21. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elég érdekes. Mindenesetre az én tippem az, h az ideged nem ott van ahol a legtöbb embernek, és ezért rossz helyre adta az orvos. De ez csak egy tipp.

Nah, kikerestem, fogorvos mondta:

1. rossz technika

2. anatómiai variáció (lsd fent)

3. helyi fertőzés

4. félelem okozta hiperérzékenység

5. Ehler Dandlos szindróma

6. vörös haj (néhány adat van arra, h a vörös hajúakat nehezebb érzésteleníteni)

2013. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sok ember nem reagál a lidokainra. Ki kell próbálni más szert. Van egyéb mivel annak sem lehet azt adni aki allergiás rá.
2013. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!