Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kerjek injekciot? Mennyire faj?

Kerjek injekciot? Mennyire faj?

Figyelt kérdés
Hetfon voltam fogorvosnal, az leghatso felso fogamat tomte, eleg nagy volt a lyuk, nem kertem erzestelenitot es elviselhetetlen volt. Nagyon felek a szuritol. Meg van 2 fogam amin kisebb a lyuk, de nem tudom kerjek-e injekciot. Mennyire faj? Hova adjak? Tudom hogy van 100 ilyen kerdes de azert megkerdezem. Elore is koszonom a valaszokat :)

2013. júl. 13. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fúráshoz soha nem kérek injekciót, mert a helye nekem 1 hétig szokott fájni, inkább kibírom azt a pár percet, gyökérkezelést és csiszolást is viseltem már el szúrás nélkül, de én elég jól bírom a fájdalmat. Az injekcióval kapcsolatos fájdalom attól is függ, hogy milyen a tű vastagsága és ki adja be, kaptam már olyat, hogy a csillagokat láttam és sokáig fájt utána is, és olyat is, amit meg sem éreztem.
2013. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már olyan szuri ami fájt, mert "beledöfte" a tűt, de volt már olyan is, hogy lassan adták, óvatosan, szinte nem is éreztem. én mindig kérek, mert az csak egy pár mp hog fáj amíg beadják, utána lezsibbad, nekem utána sem fájt a szuri helye...
2013. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én utálom, hogy utána 3 órát zsibbad a szám, addig nem lehet sem enni, sem inni, és én nehezebben viselem ezt a 3 órát, mint az 5-10 percet, amíg a fúrás tart.
2013. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én érzéstelenítés-párti vagyok. Én sem szeretem az injekciót, de inkább fél perc feszítés, mint hogy érezzem, amit csinál.

Amúgy annyira nem vészes az injekció, szóval sztem kérjél bátran :)

2013. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 13. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindig kérek, még ha nem is fáj. Eléggé traumatizál maga a tudat,hogy egy fúró van a számba, az esetleges fájdalom már túlzás lenne.


Egy kicsit fáj, feszít a szúrás. A fog elhelyezkedésétől függően adják. Én kaptam már szájpadlásba is,ami amilyen rémesen hangzik annyira nem az :D

2013. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem húzták a fogam adtak inyekciót én úgy vagyok vele inkább adtak volna még 5 ínjekciót mint hogy még 1-et kihúzzanak a lényeg az hogy kicsit sem fáj furcsa érzés de nem fáj
2013. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!