Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fáj bal oldalon az...

Mitől fáj bal oldalon az állkapcsom? Nem tudom kinyitni rendesen a szám. ( Az igaz hogy már félig kint van a bölcsesség fogam. )

Figyelt kérdés

Reggel mikor felkeltem akkor vettem észre hogy nem tudom a szám teljesen kinyitni mert nagyon fáj az állkapcsom.

mit tehetek ?? ez baj h nem tom kinyitni teljesen??


2013. júl. 17. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szájzár a bölcsességfog miatt, menj el fogorvoshoz.
2013. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
irány nagyon gyorsaj a fogászat, mert teljes szájzárt fogsz kapni! Ezt nagyon gyorsan kezelni kell!
2013. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és rágózz, amíg el nem jutsz a dokihoz

marha kellemetlen így rágni, de valamennyit segít

2013. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bölcsességfog miatt van, de lehet, hogy csikorgatod a fogad éjjel. A fogcsikorgatás esetében gyakori, hogy a beteg reggelente nem fájlalja az állkapcsát és nem tudja kinyitni a száját. Csatlakozom az előttem szólóhoz, rágózz, mert sokkal kellemetlenebb, ha a fogorvos nyitja ki a szádat. Egy fogászati asszisztens
2013. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Barátomnál vagyok idéglenesen,és elment az ők "falusi" fogorvosához.. Nem adod elátást mert azt mondta nem az ő körzette vagyok,de rá 15 percre kiszaladt azcaszintes utánam h még is megvizsgál. Fogkőt pucolt, rakot valami gészt a bölcseségfogamhoz, ez mind szép és jó.. de semmit se használt..papírt sem adot h megvizsgált..és jött a szájzáras ilyeszgetésel.. És én annyira pánikba estem be streszeltem h mire barátoméknál értem, utána nem is tudtam nyitni már csak fog résnyire... Aztán haza mentem..és már csak ügyelet volt,egy arab doktor úr volt az ügyeletes, megnézte megnyomdosta és azt mondta h nem látt semmi bajt szépen nő.. Elmondtam neki h barátom falujába voltam már vele és h mi történt,kért papìrt nem tudtam mutatni. Ere kacagtak egy jót h milyen orvos ez h sürgösileg nem vizsgált meg normálisan .. Csak ilyeszgetett... Ma voltam már a körzeti orvosomhoz megnézte ő is.. És valóban szépen nő helye is van, fel ìrt egy gyuladás csökentöt ara az esetre ha fájna v begyuladna.. Ezzel csak azt akartam ìrni h a falusi orvos hibázot elijesztet és semmj jele nem volt a szájzárnak...jót nevetek a dokik.
2013. júl. 18. 19:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmentem fogorvosukhoz sorry a sok hibáért de telórol vagyok.. És néhány szót átt ir magától.
2013. júl. 18. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nekem is ugyan ez van 2. Napja.. mellette a fejem is fáj. Egyszer nagyon fázok, utána meg melegem van. Nem tudom mitől lehet. Angliában élek, inkább még várok hátha lesz valami. (Ja és mellette valami folyadék ömlik az orromból.)
2015. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!