Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalmas egy gyökérkezelés?

Fájdalmas egy gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek fogorvoshoz,mert már aludni sem tudok a fájdalomtól. A környezetemben mindenki azt mondja,hogy nem fogok érezni belőle semmit,de nem tudom hogy azért mondják-e,hogy megnyugodjak. (nem magánklinikára megyek) 16l

2013. júl. 28. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kapsz egy injekciót az ínyedbe,aztán nem érzel semmit.Majd a közebe felé esetleg egy kis húzó fájdalmat érzel, kellemetlen érzés mivel ott izéli a fogad gyökerét.Félóra alatt minimális fájdalom mellet túl esel rajta ne félj :).
2013. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tartozik az élet legkellemesebb dolgai közé, de túl fogod élni. Gondolj arra, hogy mennyire meg fogsz könnyebbülni, ha végre enyhülni fog a fájdalmad.
2013. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kapsz egy szurit az ínyedbe az lehet egy picit fájni fog de szerintem a fog fájásod úgy is elnyomja azt úgyhogy mindegy. Majd kiszedik akkor ugye nem fogsz érezni semmit az érzéstelenítő miatt maximum egy kis nyomást vagy húzást az kellemetlen inkább mint fájdalmas, de utána már jó lesz minden. Maximum a beavatkozás helye fog majd fájni de az úgy is pár óra múlva fog érződni, de az már sokkal enyhébb lesz mint maga a fogfájásod, és pár nap után már az sem fog fájni.

Ne izgulj nem lesz baj, szakdokihoz mész aki ezt tanulta, ért hozzá, és jót fog tenni veled.

2013. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 acelsziv ***** válasza:
Nekem egyszer rosszul adták be az injekciót és éreztem mindent :( Nem hitték el és nem értették, miért feszengek abban a k..va székben.
2013. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítéssel nem fáj, anélkül igen.
2013. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ez a 'nem fog fájni,csak kellemetlen lesz' sem túl biztató.

milyen,ha valami nem fáj,csak kellemetlen? -na mindegy,csak kibírom valahogy. köszi a válaszokat! :)

2013. júl. 28. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jó helyre kapod a szurit (jó doki nem hibázik), semmit nem érzel. Kellemetlenséget sem.
2013. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Abban az esetben, ha be van gyulladva a fogad, hát akkor fájni fog. Ha már elhalt a fogad nem fogsz érezni semmit. Ha csak szimplán fáj, akkor egy picit fogod érezni.
2013. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Most nem merek elmenni a fogorvoshoz ezzel a foglyukammal mert félek,hogy gyökérkezelni kel. szerintetek? [link]
2013. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es: ez egy tök kicsi lyuk, ilyet tuti nem gyökérkezelnek :) Amúgy meg - bár tudom ördögi kör és én se szoktam merni elmenni időben - minél később mész annál nagyobb a valószínűsége, hogy mégis gyökérkezelnek. Amit azért túl lehet élni, nem olyan gáz, mint amennyire parázik tőle az ember. Feltéve persze, ha kap érzéstelenítőt!


Kedves kérdező! Te végül túl vagy rajta?

2013. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!