Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Naponta hanyszor mostok...

Naponta hanyszor mostok fogat? Es mivel? Mitol lessz szep feher es eros fogunk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kétszer mosok fogat,reggel és este.Oral-b elektromos fogkefém van,és dm saját márkás fogkrémet használok.Ha fehér fogakat szeretnél,használj fehérítő fogkrémet.
2013. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hétvégén reggel meg szoktam mosni, hétköznap nincs rá időm mert sietek a suliba.
2013. szept. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igenyesebb emberek valaszara vagyok kivancsi :)
2013. szept. 17. 07:40
 4/9 anonim ***** válasza:
már bocs de azt kérdezted hányszor mosunk fogat, leírtam.
2013. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ok.s meggyozodesem h a sargulassal semmi bajod :))

szoval meg mindig igenyesebb emberek valaszat varom :)

2013. szept. 17. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden reggel és este fogat mosok mikor milyen fogkrémem van épp..az említett sárgaságról meg annyit,hogy szerintem hülyeség,hogy a fogmosástól nem sárgulnak a fogaid...Nekem sajnos genetikailag sárga a 2 első felső fogam (nem tudom mi a nevük),de csak a legaljuk és elhiheted,hogy semmilyen fogkrémtől sem fehéredik ki(fogorvosok sem tudtak mit ajánlani),a többi fogam pedig hófehér.Csak a fogorvos általi fogfehérítés használna,szóval nekem pár éve elszállt a hitem a fogfehérítős fogkrémektől..szerintem nem fehérít lószart se.22L
2013. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Neuro West válasza:
mindenki örököl egy adott fogszínt..ahogy a szemed és a hajad színét is :) a fogfehérìtés valóban szép de nagyon káros lehet a fogzománcra..ha fehér fogakat akarsz hetente 1x max 2x moss fogat szódabikarbónával ,borzasztó az íze és többször télleg ne alkalmazd mert káros a fogaidra :)
2013. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fehér és erős fog egy mondatban? :P LOL

Az erős fog csontszínű, ami enyhén sárgás. Persze, csont fehér lehetne mondani, de az a fehér és sárga közti átmenet.

Ami hófehér az rideg, könnyen törik, pattan, reped, és ha nem is fog hamar szuvasodni, de semmiképpen sem erős, így vigyázni kell rá.

Fogat mosni elég naponta 2x. Reggel este, hogy ne legyen büdös a pofánk. Közvetlenül kaja után pedig TILOS! Rá egy fél órával, órával később már lehet és nem kell szétsúrolni, kipolírozni. Lágy, vagy közepes fogkefével nem izomból sikálva csak finoman átsúrolva megmossuk és kész. A fluoridelleneseknek üzenem, hogy a fluorid nem ártalmas. Mármint amilyen mennyiségben a fogmosás közben felszívódik, semmi bajod nem lesz tőle. Nagy mennyiségben méreg, ez tény, de az egészséges fogakhoz kell.

A többi hülyeség, hogy mikroszemcse, lapka, fehérítő, súroló, antibakteriális szarság, az hülyeség. Egy jó kefe amit rendszeres időközönként cserélsz, és egy sima fogkrém, de akár még az sem.

2013. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Regebben ketszer mostam fogat az utobbi par evben egyszer naponta de egyszer mindenkeppen. ha valahova megyek akkor azert elotte mindig megmosom. Colgate total caret hasznalok. fogselymet nem mert eleg nagy hezagok vannak a fogaim kozott (nem ronda, de nincsenek nagyon osszetapadva a fogaim) es siman eleg a fogkefevel alaposan megkefelni. Olyan nincs hogy naponta egyszer se mossak fogat. Volt amikor Sensodynet hasznaltam mert erzekeny vagyok a hidegre de evekig probalkoztam v ele es nem sokat valtozott a dolog. raadasul a colgatenek jobb ize van. Ja es szoktam ragozni is mentolos ragot.
2015. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!