Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi csináljak állkapocs ropogás...

Mi csináljak állkapocs ropogás ellen?

Figyelt kérdés

Már megszoktam,hogy ropog és igen foogszabályozos leszek,de addig is mittudok vele csinalni?

Maskor is szokott,de akkor elmulik magatol,de az este nagyott asitottam es azota egy folytaba kattog.Mit tudnek csinalni vele?


2013. aug. 20. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4-5 éve ropog. Először én is azt hittem elmúlik, de semmi. Később fogszabályzós lettem, le is vették, de nem változott semmi. A fogdoki sem tudja, mitől lehet.

Bocsánat, ha elkedvtelenítettelek, csak leírtam a saját tapasztalataimat.

Először arra gondoltam bölcsességfog, de a fogorvos szerint nem azt.

2013. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ohhhertem..:S Hat nekem kb 1 eve ropog,de csak neha.. Reggelente inkabb ,de ma nem akar elmulni:S
2013. aug. 20. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Én speciel az a fajta ember vagyok, aki mindenre azt mondja, hogy "hülyeség ezt a "fogadd el magad" dolog! minden ellen lehet tenni!"

De sajnos ezt a problémát még én sem tudtam megoldani. :/

Egész középiskolai évem ropogások közt teltek .

2013. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De te ne add fel, lehet, hogy olyan dolog miatt ropog, amire most már van megoldás :)

Esetleg menj el szájsebészetre, ott érdeklődj ;)

Remélem rendbe jössz!

2013. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eLmegyek koszonom:)
2013. aug. 20. 11:11
 6/8 Bárzsing ***** válasza:
Ha ízületi a dolog, akkor az alvás közbeni fogcsikorgatástól vagy erős fogösszeszorítástól lehet. Nekem is ilyen van, a fogdoki, akit kérdeztem kb. 2 éve, azt mondta, hogy ezzel nemigazán tudnak mit kezdeni.
2013. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet porckopás, talán ki kellene próbálnod valami porcerősítő tablettát. Nekem is ropog évek óta, porckopásom is van, meg éjszakai fogcsikorgatásom is. Amíg nem fáj, nincs nagyobb baj...
2013. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy en csikorgatnam a fogam.legalabbis nem tudok rola:| de remelem elmulik :)
2013. aug. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!