Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a fogszabályzás menete?

Mi a fogszabályzás menete?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva megyek fogszabályzásra, akkor fogják megcsinálni a mintákat, és a röntgent, és eddig azt mondták, hogy előreláthatólag két évig lesz fent a fogszabályzó. Azt is mondták, hogy egy fogamat ki kell húzni. Miért kell kihúzni a fogamat, ami egészséges, és mennyire fáj a fogszabályzó feltétele utáni időszak, és mennyi idő megszokni azt?

2013. aug. 27. 04:02
 1/2 Crazy Mofos válasza:
Sziaa.Nincs még nagyon nagy tapasztalatom a fogszabályzóval mivel ma reggel tették fel,de amúgy a feltétele nem fáj,igaz kicsit féltem előtte,hogy milyen lesz de NEM fááj!Most egy kicsit még furcsa de nem vészes.Nekem szerencsére nem kellett fogat húzni.Most csak fenntre tették,de egy idő után kapok lentre is,hogy alul is és felül is legyenek egyenes fogaim.Fogorvosom azt mondta,hogy kb.2évig lesz fennt nekem is.
2013. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! 16 évesen kaptam fogszabit felülre, majdnem másfél évig volt fent. fémet kaptam, de még azt se mondhatom, hogy csúnya volt, könnyen meg lehet szokni és fáj. néha kellemetlen nekem szájpadlás ívem is volt, de hamar megszokod... őszintén, nekem sokáig hiányzott mikor levették. :D (maszek csinálta)

most alulra akarok, kicsit tartok tőle, de csak mert maszekra nincs pénz, sztk-ról meg nem valami fényesek a visszhangok...

ne félj, hamar megszokod, nem olyan rossz, mint ahogy beállítják. :)

2013. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!